Megosztás:

TÁMOGASD TE IS ADÓD 1+1%-VAL A MAGYAR H. P. LOVECRAFT TÁRSASÁG MUNKÁJÁT, A MAGYARORSZÁGI LOVECRAFTIÁNUS KÖZÖSSÉG FEJLŐDÉSÉT!  Részletes információk ebben a bejegyzésben.

FIGYELEM! A fórum még koránt sem érte el végleges állapotát, vannak még bizonyos funkciók, melyek nem működnek. Folyamatosan dolgozunk azon, hogy ezek is elkészüljenek. FIGYELEM! Az első dolgod az legyen, olvasd el a Moderálási alapelvek és a fórum használata témát, amit elérhetsz ezen a linken.

Különösen fontos, hogy elolvasd el a Regisztráció után "Nickname" megváltoztatása bejegyzést!

Underwater (2020)  

RSS
Pneumathorax
Áldozat

Kedves Kultisták, 
Idén megjelent az Underwater c. film, az "Árok" fantázia nevet kapta a hazai marketingesektől. A trailer alapján lovecrafti íze van. - Amennyiben nem, a nagyobb mesterek törölhetik a topikot. Látta már valaki esetleg? 

Szerkesztve: 2 hónap telt el - Pneumathorax

ΝΙΨΟΝΑΝΩΜΗΜΑΤΑΜΗΜΩΝΑΝΟΨΙΝ

Idéz
Közzétéve : 13/02/2020 3:00 du.
T.J.
 T.J.
Kultista Nagymester

Személy szerint nem láttam, nem vagyok moziba járós típus, de a premier után szinte mindenhol azt lehetett olvasni, hogy "lovecrafti film". Nemzetközi oldalakon, hosszan fejtegették az érveket.

Spoiler
Mint kiderült, állítólag, ami szörny van a film vége felé, az valóban Cthulhu lenne a rendező szerint is.

VálaszIdéz
Közzétéve : 14/02/2020 5:07 de.
Pneumathorax
Áldozat

@tj

Ha vége felé van a lényeg, akkor sanszos, hogy ebből egy béna folytatás lesz.

Spoiler
Twitteren láttam egy videót, de olyan ramaty felbontásban volt, hogy az bármi lehetett.

ΝΙΨΟΝΑΝΩΜΗΜΑΤΑΜΗΜΩΝΑΝΟΨΙΝ

VálaszIdéz
Közzétéve : 14/02/2020 8:12 de.
T.J.
 T.J.
Kultista Nagymester

@pneumathorax

Azt nem tudom, hogy a vége felé van-e a lényeg, vagy az egész filmen végigvonul a lovecrafti vonal - vagy amit annak mondanak - mindenesetre, ott a végén van valami, ami. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 15/02/2020 5:56 de.
Megosztás:
Scroll to top

Kérem Bejelentkezés vagy Regisztráció