Out of Mind: The St...

Megosztás:

TÁMOGASD TE IS ADÓD 1+1%-VAL A MAGYAR H. P. LOVECRAFT TÁRSASÁG MUNKÁJÁT, A MAGYARORSZÁGI LOVECRAFTIÁNUS KÖZÖSSÉG FEJLŐDÉSÉT!  Részletes információk ebben a bejegyzésben.

FIGYELEM! A fórum még koránt sem érte el végleges állapotát, vannak még bizonyos funkciók, melyek nem működnek. Folyamatosan dolgozunk azon, hogy ezek is elkészüljenek. FIGYELEM! Az első dolgod az legyen, olvasd el a Moderálási alapelvek és a fórum használata témát, amit elérhetsz ezen a linken.

Különösen fontos, hogy elolvasd el a Regisztráció után "Nickname" megváltoztatása bejegyzést!

Out of Mind: The Stories of H.P. Lovecraft (1998)  

RSS

Vidra Gyula már írt egy kiváló összefoglalót korábban erről filmről a theblackaether.com -on,én pedig nemrég készítettem egy interjút az iró-rendező Raymond St-Jean-al,ami angol nyelven az általam készített,Deadly Illness'zine-ben (nem webzine) olvasható,ha valakit esetleg érdekel.Maga az újság elsősorban zenei tartalmú és underground cuccokkal foglalkozik: death/doom metal,punk,post punk,synth pop,stb...

A film sztem egy igaz gyöngyszem,sok szempontból.A zenéje pedig páratlan.

Szerkesztve: 2 hónap telt el 3 alkalommal - deadly_illness
Idéz
Közzétéve : 19/02/2020 2:31 du.
Vidra
Beavatott

Ezt az ajánlómat, és a filmet is elfelejtettem, ami tiszta szégyen, mert igazán pompás kis alkotás. Ezért is jó, hogy a fórum létrejött, így újra előbukkannak ezek a gyöngyszemek! Az interjút megosztod velünk, vagy megmarad exkluzív fanzine tartalomnak? 🙂

- Vidra

VálaszIdéz
Közzétéve : 22/02/2020 9:48 de.

@vidra

Megmarad. 🙂

https://www.facebook.com/deadlyillness

https://deadlyillness.bigcartel.com/

A hozzászólás módosítva: 4 hét telt el 2 alkalommal , deadly_illness
VálaszIdéz
Közzétéve : 09/03/2020 2:14 du.

@vidra

Úgy döntöttem,hogy mégis megosztom.

Csatoltam a fanzine első 8 oldalát tartalmazó pdf-et,aminek nagy része  a fenti interjú. Jó olvasást!

VálaszIdéz
Közzétéve : 31/03/2020 9:19 de.
Vidra
Beavatott

Köszönjük!

- Vidra

VálaszIdéz
Közzétéve : 31/03/2020 1:36 du.
Megosztás:
Scroll to top

Kérem Bejelentkezés vagy Regisztráció